Priebeh

Základom je uvoľnenie. Celý rituál sa odohráva na pozadí príjemnej hudby. Bežná masérka vám nesiahne na zadok, pritom v svale, ktorý celé dni tlačíte do stoličky je nesmierne veľa nervových zakončení. Pod rukami nežnej masérky sa začnete topiť blahom. Všade popri tom vonia príjemná vôňa éterických olejov, hrá ezoterická hudba. Erotická masáž je plná hladenia, nežných dotykov rukami, prsiami a masáž celým telom.  Pri tejto masáži spoznáte doteraz nepoznané vzrušenie. Samozrejmosťou je, že sa aj Vy môžete dotýkať masérky. Neodmysliteľnou časťou erotickej masáže je tiež „happy end“, kde masérka zapojí svoje šikovné ruky a tajné masážne praktiky, po ktorých sa  určite ocitnete hlavou v oblakoch. Sami uznáte, že na rozdiel od klasickej masáže, kde sa uspokojíte aj s mužom, pri tejto erotickej sa všetko krásne deje vďaka skúsenej, šikovnej a sympatickej ženy.

Erotická masáž sa nesústreďuje len na pohlavné orgány a erotogénne zóny. Hranou dlane a palcami sa masíruje celé telo. Od masáže nôh, hladenie perinea a zadočku, masáž chrbta, ramien, paži, krku a hlavy, ušný lalôčik, prednú časť tela s masážou genitálií.  Pohyby sú pomalé, hladivé, plynulé. Jedná sa o predohru k ďalšej fázi masážeVšetko sa odohráva v dokonalej pohode. Masáž je ukončená masážou tváre.

Erotická masáž je nielen erotizujúca, ale má aj preukázateľný medicínsky efekt. Zbavuje stresu a prebudenie libida. U mužov veľmi pomáha prekonávať problém predčasnej ejakulácie.