......ako sa chrániť pred negatívnou energiou?

Všetci vieme, že energiu, ktorá v nás prúdi, môžeme prenášať aj na iných ľudí. Vo väčšine prípadov sa snažíme pôsobiť pozitívnou energiou na každom stretnutí. Chceme, aby sa ľudia, ktorí od nás odchádzajú, cítili lepšie, než keď prišli. Chceme, aby sa cítili šťastní, milujúci. A keď k tomu dôjde, cítime sa tak aj my.

Ale čo sa stane, keď sa stretneme s ľuďmi, ktorí sú pesimistickejší a negativistickejší ako my? Ktorí neúmyselne prenášajú negatívnu energiu na nás, iba preto, lebo majú zlú náladu alebo prechádzajú ťažkým obdobím?!

Začala som si  uvedomovať, že je dôležité chrániť si vlastnú energiu, pretože počas dňa stretneme aj desiatky ľudí a každý z nich na nás vplýva rozdielne.

1.Začni svoj deň tými najlepšími úmyslami

Pokým začneš deň, vyhraď si v posteli chvíľu času pre seba. Tento čas využi na vytvorenie cieľa, ktorý budeš počas dňa napĺňať. Vizuálne, aj za pomoci meditácie si predstavuj každú časť svojho plánu, vytvor si obraz úspešného, pozitívneho dňa, ktorý je naplnený s ľahkosťou a radosťou.

Mantra: „Môj deň prinesie mnoho šťastia“

2. Cíť presne to, čo cítiš

Jedným spôsobom ako odvrátiť negatívne vibrácie je cítiť sa fyzicky a psychicky chránený. Predstav si samého seba v priehľadnej bubline, ktorá okolo seba šíri jasné, žiarivé svetlo. Tvoja ochranná bublina je vždy okolo teba a odráža negatívne vibrácie navôkol. Predstava bubliny môže byť v určitých momentoch celkom náročná, no vždy sa okolo nás nachádza silné silové pole alebo aura.

Mantra: „Som chránený vo všetkých smeroch.“

3. Byť silný pri hroziacom útoku

Niekedy sa ti môže stať, že sa dostaneš úplnou náhodou do konfliktu, resp. dotyčná osoba si bude chcieť na tebe vyliať zlosť, do takej miery, že ťa rozčúli. Kedykoľvek je to možné, vyhýbaj sa situáciám, v ktorých môže nastať hádka a nemá slúžiť pre vyššie dobro, čiže nemá zmysel. Dokážeš vyriešiť problém alebo dokážeš vysielať silnejšie pozitívne vibrácie? Ak nie, radšej so situácie uteč.

Mantra: „Prinášam radosť každému, koho stretnem.“

4. Koniec negatívnym pocitom

Rovnako ako začínaš deň, aj koniec dňa by mal byť vedený pozitívnou energiou. Vždy keď večer prídeš domov, zbav sa akýchkoľvek negatívnych pocitov, ktoré sa vezú s tebou, najmä predtým než ideš spať. Môžeš si v sprche vizualizovať všetky prebytočné emócie a nekonvenčné stretnutia a jednoducho ich zo seba zmyť. Alebo si jednoducho znovu zamedituj.

Mantra: „Končím svoj deň v pokoji, v harmónií a opúšťam z   tela všetko, čo neslúži pre vyššie dobro.“

 

https://lifewave.com/tomojery/store/products/patches