Zmyselná erotická olejová masáž - telo na telo

Erotická masáž je relaxačná a vysoko intímna masáž. Základným predpokladom krásneho prežívania každej erotickej masáže je dýchanie. Vedomé, cielené dýchanie nás vedie k tomu, aby sme sa prestali sústrediť na okolité aktivity a udalosti a zamerali sa na seba. Sami zistite, že riadené dýchanie dokáže posunúť sexuálnu energiu do intenzívneho celotelového prežitku. Zdielajte tú najzákladnejšiu podstatu: dýchanie. Výdych vás očisťuje, nádych do vás vnáša radosť. Naučíme sa jednoduchu techniku, ktorá vám to názorne  ukáže a dokáže.

Zmyselné dotyky pre hlbokú rozkoš a predlžované vzrušenie. Telesný kontakt je pri tom veľmi priamy a obsiahly. Z energetického pohľadu je to masáž, pri ktorej sa pracuje s bruchom, prsiami, zadočkom, nohami  a stehnami. V priebehu masáže dochádza k intenzívnej výmene medzi mužskými a ženskými energiami. Erotická olejová masáž je vysoko intímnou záležitosťou. Pri erotickej masáži používam teplý masážny olej namiesto bežných masážnych emulzií či nuru gelu. Teplý olej je oveľa príjemnejší na dotyk. Erotická masáž je z trochu iného súdka. Pri tejto masaži kladiem skôr dôraz na celkové uvoľnenie, odbúranie stresu a zmyslový pôžitok. 

Vyvrcholením celej erotickej  masáže je zmyselná masáž  penisu s rukou alebo aj s chodidlami. Pri tejto masáži sú vzájomné dotyky  samozrejmosťou.

 
Dĺžka:  60 min. Cena: 90€  
Dĺžka:  90 min. Cena: 140 €
Masáž ukončená s orálom + 20€
Masáž prostaty  za príplatok  10 €
Dotyky: masáž rukami a celým telo