Nachádzate sa v sekcii referencie od klientov. Ak ste už boli u mňa na masáži, tak tu prosím zanechajte krátky odkaz,ako ste sa u mňa cítili, možno tým uľahčíte výber aj niekomu inému. Ďakujem, že ste si našli čas a podelili ste sa s vašími skúsenosťami.

Re: RECENZIE :: Najlepsie eroticke masaze v BA

contactajcxtp | 04.12.2021

We are happy to welcome you!

Sending newsletters via contact configurations to the sites of firms via all countries of the world.

https://xn----7sbb1bbndheurc1a.xn--p1ai/

WHAT IS THE MAILING OF SITES BY FEEDBACK FORMS?
This is a type of mailing using the contact forms that are located in the contact section of the website and filled by our robot automatically with a rate of a few thousand feedback forms per one minute, while the alphabetic and numeric code from the pictures (CAPTCHA) is also solved.
After that, the letters including your cooperation offers are sent to the e-mail addresses of companies.
When sending mailing by contact feedback forms, it turns out that each internet resource sends a correspondent e-mail to its own e-mail and, therefore, all e-mails arrive in the inbox folder of the exact mailbox in which the firm receives the commercial information.

Unique Trade Offer:
Fast one hundred percent informing of firms and website owners about new offers.
Search of new customers that other advertisements cannot find.

THE MAIN AIM:
Finding new customers that cannot be found through other advertisements.

Benefits:
1.100% delivery of commercial letters.
2.Increase of the customer database.
3. Expansion of the your market share.
4.Regionality and topic orientated mailings.
5. Sending offers to company officials.
6. Conducting tenders.
7. Conducting marketing research.
8. Conducting surveys and studying public opinion.
9. Notification speed.
10. Price.
11. Entering the international markets.

Competitive advantages:

1.When sending mailing by contact forms, all messages arrive in the inbox folder. When sending bulk e-mails, this can reach up to 5 percent.

2.When sending mailing by contact forms it is possible to send a few million messages per 24 hours to inboxes. When sending e-newsletters a few thousands arrive in the inbox folders, all the rest often either do not reach or fill the spam.

3. When sending mailing by feedback forms a letter does not get blocked by mails because it is sent from different sites. When sending e-newsletters it is possible to send a few thousands of those but nevertheless all the IP addresses from which the mailing is sent will be blocked.

4. When sending mailing by contact forms the minimum of macros is used to form text and headings of the letter. When sending bulk e-mails, it is necessary to use «macros» (synonyms) for each word and create thousands various headings.

5. Many firms try to hide their e-mail address and only leave a contact form for contacting with them.

6. When sending mass e-mails, your cooperation offer is delivered to every employee of the organisation, (which causes irritation) compared to mailing by contact forms where the information is received at the electronic address specifically set up for cooperation offers.

7.1/2 part of business e-mails are located on free mail servers, they are badly "searchable" by email, but when sending mailing by feedback forms through these mail servers, all e-mails are hundred % delivered to the recipients.

8. Only thirty-forty % of businesses are published in the directories within several years, and the rest are already located in our WHOIS databases and are waiting for your commercial offers.
Thus that mailboxes of businesses from directories are full of spam, which means that they will not have such profit as when sending mailing by feedback forms using our new VOIS databases.

9. Any kind of stop words in the body or headings of the letter can be sent through forms. When sending e-mail newsletters, such messages either do not reach the recipient or arrive in junk.
The list of stop words of mails includes almost all phrases and words that encourage potential customers to take actions.

Application:

1. Expanding the customer base.
2. Quick notification of marketplaces about new cooperation offers.
3. Informing company officials.
4.demand analysis.
5. Conducting tenders.
6.Conducting marketing research.
7.Studying public opinion and conducting surveys.
8. Searching for clients in international markets.

Reasons for purchasing this service:

1. 100% delivery of your letters and commercial offers to millions of firms all over the globe.
Every site sends a letter to itself so all filters of mail systems are bypassed.

2.Mailing by contact forms is an excellent way in for conducting different marketing researches, studies and surveys of social opinion on any kind ofdirection and type of activity.
When sending mailing by contact forms, you will definitely know that your letter has been delivered to one hundred percent of users of your service and product and if a service or product is "poorly promoted", then the potential issue lies in in something else, for example in price.
At the same t

trocha nesvoj :P

Nadšenec | 27.11.2021

dlho som váhal ale po toľkých skvelých recenziách čo tu čítam som pevne rozhodnutý ísť ku vám a potom určite dodať aj recenziu :) len otázočka ... som menej skúsený a troška hanblivý ale rád by som to zmenil a odbúral , vedeli by ste ma troška zaučiť ? :)

chcem sa pýtať?

Jožo | 29.11.2021

Vy tinadžéri už by ste mohli prestať s vašími pubertálnými otázkami.Ešte z nej urobíte novodobú Kurtizánku.Ale ja by som sa chcel objednať,len neviem ,pri každéj masáži dochádza k nechránenému pohlavnému styku.Akú mám istotu,že ťa nikto nenakazí a čo potom?Ako to chceš potom riešiť? Chodíš každý deň na lek.prehliadku,alebo máš svoju doma?Veˇpri takom množstve klientov je to určité riziko.
,že sa dá nakaziťChodia tam aj ženy?

Vsetko v jednom

Vasco | 13.11.2021

Dá sa s tebou dohodnúť, že by si mi ako mladému neskúsenému ukázala toho čo sa dá a priučila ma, usmernila?

problém

vasil | 16.11.2021

Mám problém u žien.Rýchlo sa urobím.Dokážeš mi pomôcť?Dala by si mi pár hodín praktického sexu a naučila správne milovať?

Fantastická žena,

peter | 30.10.2021

Zažil som to u Teba ako u jedinéj,bolo to fantastické.Myslím,že iná žena nemá na Teba nárok.Máš to v sebe.

Re:Fantastická žena,

peter | 30.10.2021

Musím to ešte doplniťJe to nežná,jemná,citlivá a inteligentná dáma,ktorá vám splní všetko,o čom ste v živote ani nesnívali a budete si myslieť,že ste na inom svete.Vždy sa tam radi budete vracať.Myslím,že lepšiu v okolí nenajdete.Keby som ju mal hodnotiť hviezdičkami,tak všetky z neba.

Re:Re:Fantastická žena,

Janka | 08.11.2021

Dakujeeem

Re:Re:Re:Fantastická žena,

peter | 14.11.2021

ďakujem Ti za veľké ďakujeeem.Aj ja by som Ti poslal také veľké ďakujem,aké si ešte nevidela,keby si mi odblokovala telefon.

Neskuseny

Neskuseny | 23.08.2021

Ahoj, uz dlho zvazujem, ze ta navstivim, mam vsak jeden problem. Nie som velmi skuseny a uz dlhsi cas som nemal sex a tak mam trochu obavy z toho, ze zlyham. Vedela by si, si to tak povediac vziat pod kontrolu a viest ma pocas navstevy?

Re:Neskuseny

Janka | 27.09.2021

Ahoj, neviem, či si medzi časom, čo Ti odpisujem už aj nahodou nebol u mna na masáži. Ak nie, tak Ťa ubezpečujem, že nemusiš mať obavy a stres z návštevy..

Dominancia

Marcel | 18.08.2021

Dobry den, viete byt na stretnuti aj dominantna? Vdaka Vam za odpoved.

Re:Dominancia

Janka | 09.09.2021

Prosim, tu písať iba recenzie

Sprcha

Peto | 18.05.2021

Je mozna aj spolocna sprcha pred masazou alebo oralikom, klasikou?

Re:Sprcha

Janka | 20.05.2021

Áno, je to možne, ale uvítala by som , keby si to povedal ešte pred príchodom.

Volny priebeh

Neskuseny | 11.05.2021

Vidim ze casto tu Janka odpoveda, tak skusim otazku, je mozne v ramci "volneho priebehu" robit cokolvek? Nakolko som dost neskuseny, chcel by som dosiahnut vyvrcholenie, potom si vychutnat masaz a potom sex. Je mozne sa dohodnut tak ze to budes viest ty?

Re:Volny priebeh

Janka | 20.05.2021

Samozrejme, že je to možne, tak ako si budeš ty priať, prispôsobím sa tvojim požiadavkám

Voľný priebeh

Adam | 18.01.2021

Janka, v prípade voľného priebehu dovolíš zdravému mužovi aj vyvrcholenie dovnútra?

:)

Dusan | 05.10.2020

Uz hodnu chvilu sa sem vraciam, premyslam a stale sa neviem rozhodnut pre navstevu.

užasné

juraj | 02.09.2020

Keď chcete, aby sa vám ešte tri dni triasli nohy, tak vrelo odporúčam. Janka, squirtuješ nádherne

:)

Lukas222 | 06.04.2020

Už dlho uvažujem, že ťa navštívim, ale tak trochu sa hanbím :( :D

Re::)

Janka | 17.04.2020

Som priatelska a verim, že hanba opadne. :D

Re:Re::)

Lukas222 | 18.04.2020

U mňa je to ťažké :D Ale rád by som si splnil sen :)

Re:Re:Re::)

Vlado | 23.04.2020

Nemusíš sa báť. Je to super baba a vie čo robí. Vo svojom obore je najlepšia. Vrelo doporučujem. Vlado.

Re::)

leo | 28.04.2020

Chlape ak ešte váhaš, neváhaj, Janka je super baba, ktorá neskonale poteší Tvoje libido, ale zároveň rozhovor po .... nie je o ničom, ale o niečom.

Re:Re::)

Lukas222 | 27.05.2020

Stále váham. Som od nej o dosť mladší. Ale tak zaujíma ma, či je možné ju doslova je... do hrdla a aj jej ho vystriekať. Lebo to hľadám.

Re:Re:Re::)

Janka | 12.08.2020

Môj zlatý Lukaško, keď máš predsudky a riešiš vekový rozdiel, tak u mňa nie si vítaný. Prepáč, ale nebolo by to dobre ani pre jedného z nás. Dúfam, že nájdeš to, čo hladáš, prajem Ti to z celého srdca.

Re:Re:Re::)

Majlo | 02.03.2021

Ja som snou bol ako 18 ročný a zbavila ma panenstva a naučila ako zaobchádzať zo ženou, a je krasna

Varovanie pre odporcov závislosti

leo | 18.11.2019

Priatelia, Vaše recenzie sa snažia opísať Vaše pocity, ktoré ovládli Vašu dušu a telo počas návštevy u Janky. Áno, je to tak, ako to opisujete, ba omnoho lepšie, ale pozor!!!, Janka je okrem svojich veľmi príjemných daností aj nebezpečne návyková. Je droga, ktorá neničí Vaše telo a dušu, ale ich oblažuje, a preto ak ste odporcovia drogovej závislosti, rýchlo preč od Janky.(A tak budeme mať my, dobrovoľne závislí väčší priestor)
P.S.:Jani teším sa na najbližšie stretnutie.
Dobrovoľne drogovo závislý LEO

Re:Varovanie pre odporcov závislosti

Janka | 26.11.2019

Jáááj ty môj dobrovolne závislý Leuško , ty si ale podarený. Ďakujem za tvoje návštevy a príjemné pobavenie sa na recenzii. Aj touto cestou sa Ti chce môj jazyček poďakovať za maškrty, ktoré vždy zo sebou prinesieš. Si u mňa vždy vítaný. Cmuk na .....

Milo prekvapený

Samuel | 15.08.2019

Bol som velmi spokojný a milo prekvapený z masáže, ktorú som absolvoval u Janky. Citil som sa u nej velmi prijemne a mal som pocit, že sa tam na chvilu zastavil čas. Klud, pohoda, príjemná atmosféra....
doporučujem vyskúšať

Re:Milo prekvapený

Janka | 26.11.2019

Ďakujem Ti Samuel za ochotu, a že si si našiel čas napísať recenziu.

Pochvala

Bruno | 18.03.2019

za kvalitnu a odbornu masaz. U mna zatial najlepsia masaž, aku som kedy dostal. Vdaka

Re:Pochvala

Janka | 26.11.2019

Ďakujem za pochvalu, spokojnosť obojstranná

Krásny a nezabudnuteľný zážitok

Dario | 05.11.2018

Ďakujem Ti Janka za neopísateľne nádherný zážitok, ktorý som mohol u teba prežiť. Si jedná veľmi príjemná, milá a skúsená dáma, ktorá dokonale pozná mužské telo. Je krásne cítiť, ako sa s ním maznáš a rozmaznávaš ho svojimi šikovnými rukami, pusinkou a svojim hebkým telíčkom. Máš neskutočný dar a dúfam, že si budem tuto tvoju masáž môcť dopriať ešte viac krát. Janka, prajem Ti veľa zdravia a slušných zákazníkov. Vďaka za nezabudnuteľný zážitok. Tvoj spokojný zákazník Dario

Re:Krásny a nezabudnuteľný zážitok

Janka | 03.12.2018

Chcem sa Ti podakovať za krásny príspevok. Tvoja spokojnosť je aj moja spokojnosť. Prajem Ti všetko dobre.

proste paráda

maffin | 27.10.2018

Naposledy som si to opäť užil. 90 minút absolútnej rozkoše, uvoľnenia... Úplne nový človek pri odchode. Vďaka Janka

Naaaaadherna masaz!!!

Pepe | 02.08.2018

nadherna masaz a nadherna a neskutecne sexy maserka. Moc se mi libilo Jani, jak sis to uzivala a jak na kazdem doteku je videt, ze Te to bavi a delas to moc rada. Tesim se na priste!!!...masaz muzu jen a jen doporucit, krasne a ciste prostredi, vrely pristup a nepopsatelne vzrusujici zena!!! Diky!!! Honza

Re:Naaaaadherna masaz!!!

Janka | 17.08.2018

Waaaw, dakujem za spatnú odozvu. Velmi ma teší tvoja spokojnosť a bude mi cťou ťa opať prijať..

Re:Re:Naaaaadherna masaz!!!

Pepe | 28.08.2018

I ja uz se moc tesim Jani ;-) Doufam, ze si krasne uzivas zbytek leta a myslim, ze se brzy uvidime ;-) Tesim se, jak se zase poddam Tvym sikovnym ruckam a celemu Tvemu mazlivemu telicku ;-) H.

Perfektné

Lukáš | 19.11.2017

Bol som u Janky prvýkrát a určite nie poslednýkrát.Šikovne ručičky a úžasná pusinka sa postarali o celé moje telo a záverečná fajka bola proste neopísateľná.

vzájomna masaž

wigles | 08.09.2017

Janka dá sa aj vzájomná masáž -ja teba,potom ty mňa??

Re:vzájomna masaž

Janka | 08.09.2017

Ked to chceš, samozrejme že je to možne.

:)

mišo | 04.09.2017pre mňa osobne najúžasnejsia žena :) a dokonala maserka....keby možem tak by som s tebou bol aj každy deň...pre mňa si najvzrušujucejšia žena s krasnymi výstrekmi

Re::)

Janka | 08.09.2017

Fuuuu, ani neviem, čo mam na to odpisať. Dakujem a važim si Tvoju uprimnosť.

Úžas

Jaro | 24.08.2017

Príjemná. Neskutočne profesionálna. Určite sa vrátim. Minule som sa ponáhlal a chcem si to užiť naplno. :)

Re:Úžas

Janka | 26.08.2017

Dakujem, a tesim sa na dalsiu navstevu.

úžas

Pavol | 24.08.2017

dnes som bol nielen že je pekná ale aj skvelá masérka tá práca rukami telom nožičkami pusinkou skrátka fantázia

Re:úžas

Janka | 26.08.2017

Pali, na to, ze sme sa videli prvy krat, Ty si ma tiež velmi milo prekvapil s tym darčekom. Dakujem Ti este raz, nech sa Ti dari. pa

Simple: the only one that I need and I want... simply amazing moment

Daniel | 13.07.2017

A real moment of ecstasy, Janka body is amazing, so women, so sensual. And I abandon myself under her touches, magic hands, mouth incredible, I like to much to give Janka the control of my body... ....

Re:Simple: the only one that I need and I want... simply amazing moment

Janka | 06.08.2017

Ahoj Daniel. Dakujem Ti za prejavenu spokojnosť kratkou recenziou.

maximálna spokojnosť

Pedro | 11.05.2017

Fantastická masáž, príjemné a voňavučké prostredie, krásny relax..... Janka, dakujem za neopisatelný zážitok, si jednička, máš charizmu a je citiť, že miluješ svoju prácu, Rád sa vrátim, lebo tvoja masáž nemá konkurenciu. Cmuk

Re:maximálna spokojnosť

Janka | 26.05.2017

Dakujem za koment, spokojnosť je aj na mojej strane, ked viem, že si bol spokojny.

130% parada

Roty | 20.02.2017

Aj napriek mojmu zriedkavemu hendikepu to bolo absolutne uzasne a nad akekolvek ocakavania. Po skonceni som bol tak uvolneny, ze som mal pocit, ze sa musim opat ucit chodit :D

Re:130% parada

Janka | 20.02.2017

Roty, som rada, že si sa inde nedovolal, a že si prišiel prave ku mne. Verim tomu, že časom aj nad tym tvojim hendikepom spoločne zvíťazime a bude to už len minulosť.

masáž

Peťo | 18.02.2017

Z mojej strany absolútna spokojnosť, veľmi vzrušujúci a intímny zážitok, na ktorý budem ešte dlho spomínať.

zlaté ručičky

zakaznik | 01.02.2017

spokojnosť bola nad moje očakávanie. Kvalitná masáž plná vzrušenia od začiatku až do konca. Mal som pocit, že lietam. Veľmi prijemne, nežné, jemné a zručné ručičky sa ma dotýkali celú hodinu. Mal som niekedy pocit, že ma masírujú dve masérky. Neviem ako to robí, ale jednoducho masáž bola famózna. Ďakujem za nádherný relax, ktorý si veľmi rád zopakujem.

Re:zlaté ručičky

Janka | 16.02.2017

Keď je zákazník spokojný, tak ja som dvojnásobne spokojná. Napľňa ma to vzrušením, radosťou a spokojnosťou, lebo viem, že to, čo robím, má zmysel.

Wow seriously the best ever

Me | 26.11.2016

Visited janka today for a massage... emailed her what I wAnted and boy did she deliver..... I have never had such a treat... her hands are amazing, her mouth, lips and tounge are simply the best... don't even bother looking at others,book janka....

Najlepsie

Rolo | 07.10.2016

Lepsie to uz nemoze byt!... dnes som bol prvy krat u Janky, a urcite sa vratim.

Re:Najlepsie

Janka | 09.10.2016

Dakujem a tešim sa na tvoju navstevu

Mimoriadny zážitok

Renzo | 30.08.2016

Som pravidelným zákazníkom, ale napriek tomu zakaždým keď prídem, navštívim iba Janku, ona je schopná vykonať prekvapenie a poskytuje vzrušujúce procedúry. Vždy od nej odchádzam úplne spokojný a šťastný.
Nie je nikto ako Janka. Vrátim sa hneď, ako to bude možné.
Ďakujem Janka!

Re:Mimoriadny zážitok

Janka | 03.09.2016

Teší ma, že mám spokojných, skvelých a stálych zákazníkov, ktorí sa odvážia vyjadriť svoju spokojnosť aj týmto spôsobom. Teším sa na opätovné stretnutie s tebou.

Super masaž.

Vlado. | 18.08.2016

Ahoj Janka. Ďakujem za včerajšiu super super masaž.

Re:Super masaž.

Janka | 03.09.2016

Ahoj Vladko. Teším sa, že si bol spokojný a ja Ti ďakujem za mňamkovú čokoládu.

nezabudnutelne krasny zazitok

Tono | 10.08.2016

Vzrusujuca, krasna, mila a este aj sikovna dama na urovni. Dakujem za neopisatelne nadherny a vzrusujuci zazitok. Najlepsia masaz co som doteraz vyskusal, a to som si myslel, ze uz lepsia masaz ani nemoze byt. Mylil som sa. Prajem este vela spokojnych zakaznikov a na skore videnie.

Re:nezabudnutelne krasny zazitok

Janka | 17.08.2016

Dakujeeeem

Spokojný

Leo | 10.06.2016

Janka na to čo som prežil v stredu neviem nájsť vhodné slová a preto len jednoducho, bolo to úžasné, ďakujem. Pevne verím, že to nebolo naposledy.

Re:Spokojný

Janka | 10.06.2016

Aj ja dakujem za navstevu, som rada, ze si bol spokojny a ze sa este vidime.

naj fajka v BA

Peter | 03.05.2016

... je to neopakovatelny zazitok… nadherna fajka aj spapanim...

Re:naj fajka v BA

jan | 03.05.2016

naozaj papa semeno? da sa dohodnut aj na sexe?

Top masaže

Juraj | 27.04.2016

Bol som u Janky a musim skonstatovať, ze toto bola u mna TOP MASAZ. Kvalitna masaž, vsetko na urovni, prijemne, ciste a krasne prostredie, vsetko má od zaciatku az do konca vymakane. Velmi rad sa k nej opat vratim, skoda, ze som na nu nenatrafil uz skor, lebo naozaj je TOPka. Mozem iba doporucit. Nadseny a spokojny Juraj.

Re:Top masaže

Janka | 04.05.2016

Nesmierne si važim kazdy komentar, vzdy ma povzbudia vase prispevky. Juraj, som rada, ze si ma "nasiel"a dik za doporucenie.

Foto

Peter | 29.01.2016

Čo takto pridať nejaké foto? resp. aktualizovať? Hmm ?

Re:Foto

Janka | 21.04.2016

Foto mam a naco aktualizovat? Som stale nezmenena, aj tak je najdôlezitejsi osobny kontakt.

najlepšia

oralman | 30.12.2015

Ako staly a spokojny zakaznik pani Janky musim povedat, že na rozdiel od Mahoney4 som s jej oralom nadmieru spokojny. Vzdy sa tesim, ked k nej idem, lebo viem, ze ma nesklame jej fantasticky oral a kamene. Užasne, vzrušujuce pocity, je proste jednička na trhu, vie co roby, a ma najšikovnejšiu pusinku aj ručičky. Ved si staci pozriet predchadzajuce recenzie, tie hovoria za vsetko. Vždy sa najdu aj taki, ako je Mahoney4, treba to brať s rezervou, aj konkurencia môže uradovať, s tym treba rátať.

Re:najlepšia

oralman | 15.04.2016

Dakujem za komentar a tesi ma spokojnosť kazdeho zakaznika.

Krásny zážitok zakaždým

Renzo | 10.12.2015

Som pravidelným zákazníkom, pretože som totálne závislý na jej masáž. Every time is such a beautiful experience. Za každým, keď prídem, je to krásny zážitok. Nikdy to nieje rovnaké, ale vždy relaxačné a vzrušujúce. Janka je schopná vytvoriť pikantnú atmosféru, ktorá ma obklopuje a je pre mňa letieť vo svete sna.
V ateliéri sa cítim ako v bavlnke a keď odídem začnem premýšľať o tom, ako nabudúce budem opat tam.
Ďakujem Janka. Si úžasná !

Re:Krásny zážitok zakaždým

Janka | 17.12.2015

Dakujem za tvoju navstevu, Rada som Ta opat videla a este raz dakujem za fantasticku bonbonieru, mňaaaaam.

nezaujalo

Mahoney4 | 02.12.2015

Co sa tyka Janky v uvodnom prispevku tejto vetvy tak som vyskusal ale popravde vobec ma to nezaujalo ! V zivote som na sebe nemal tolko oleja ( bolo ho tak vela zo vsetkych stran ze som sa skoro zosmykol z masazneho stola ) taktiez horuci lavovy kamen na intimnych miestach neznasam uplne dobre a v podstate az potom som si uvedomil ze som nelezal na nijakej podlozke ( papieri plachte a pod ) ale priamo na stole kde predo mnou lezali urcite aspon desiatky panov. Oral ( povazujem sa za odbornika :) ) nic moc a vizaz danej damy tiez nic moc.

Re:nezaujalo

Janka | 06.12.2015

Dakujem za prispevok :-), nebudem to komentovať, ale myslim si o tom svoje. Dalsie tvoje prispevky budu vymazane, nakolko si sa mal moznost už vyjadrit

Re:nezaujalo

ROMAN SC | 09.12.2015

VYDIM ZE JANKA TI RADSEJ NEODPOVEDALA ASI VEDELA PRECO. JANKA ROBI ORGINALNU MASAZ ALE TY TOMU NEROZUMIES TAK RADSEJ UZ NA MASAZ NECHOD.POKRACUJ V TOM CO ROBIS SI LEN OBIEHAC A VYMETAC PRIVATOV.

Re:Re:nezaujalo

Janka | 10.12.2015

ROMAN SC nedalo mi, aby som predsa len nezareagovala. Vzdy sa najde nejaky zakerny clovek, evidentne to napisal iba preto, lebo si myslel, ze mi tymto uskodi, alebo cakal, ci vymazem jeho negativny prispevok. Kazdeho noveho zakaznika sa spytam, ci chce u mna ostat,takze mohol hned odist, nikoho na silu nedrzim, ma slobodnu volu, tak ako aj ja mozem potencialneho zakaznika poslat prec, ak by sa mi nepacil. Taktiež sa vzdy pred masazou spytam, o aku masaz ma zaujem, takze asi tento pacient chcel olejovu masaz /škoda, ze nespadol, bola by sranda :-). Ked vedel napisat tento prispevok, tak mohol aj povedat, ze nechce na vajcia kamene, ked mu to nerobilo dobre :-). To, ze nedavam na stol papier, to vedel uz pred masazou, takze neviem, naco sa opakuje. A to, ze som sa mu nepacila? Tak to ma uz najmenej trapi! Tesi ma, ze takyto pacienti ako je Mahoney4 sa sami selektuju do nežiadaných zákazníkov.

Re:Re:Re:nezaujalo

roman sc | 10.12.2015

Bol som len raz u teba, asi si na mna nepamatas vtedy sme sa rozpravali ze niektori ludia su zli a zakerni prave sa to potvrdilo.velmi ma to hneva!!! Ved ty nie si iba dobra maserka ale si aj uzasna zena s ktorou by som sa vedel rozpravat hodiny a hodiny. Mahoney45 pise na kazde forum ktora aka bola a pod.mne to pripada prehnane chore nediskretne a trochu uchylne co uz je nad ramec vsetkeho,tak ako som napisal je to objehac a vymetac privatov a nie len v ba.nech sa mu teda dari.Janka tebe prajem vsetko dobre a vela zdravia a hned ako vyriesim svoje osobne problémy pridem na masaz a kavicku.Dovidenia

Re:Re:Re:Re:nezaujalo

Janka | 17.12.2015

Pripomenul si sa mi, uz viem, kto si. Si uzasny cloviecik.

Janka ďakujem aj za tie knižky

Jozef | 12.11.2015

You can search from north to south or from east to west but that is so - lady Janka is simply the best on across the universe. Have a nice day Janka.

Re:Janka ďakujem aj za tie knižky

Janka | 12.11.2015

Thank you for visiting Joseph and I hold thumbs speedy recovery. I hope that the book will encourage you.

Uzas

Vlado | 30.10.2015

Uzasna masaz. Vrelo odporucam. Dnes som bol prvykrat a urcite sa tam este niekedy vratim. Dakujem Janka

Re:Uzas

Janka | 01.11.2015

Dakujem za odporucanie a tesim sa na dalsie stretnutie...

MAZAZ SUPER ,ALE......

ADAM | 26.10.2015

JE TO UZ NEAKY CAS CO SOM BOL U JANKY DOPADLO TO SUPER,MASAZ SKVELA AKO ZU UZ BOLO PISANE,ALE PO MASAZI SOM STIHOL ZACHYTIT JEDEN DETAIL,MASERSKY STOL JE OBTIAHNUTY KOZOU CI KOZENENKOU NA KTORY BY PODLA MNA MALA DAVAT NEAKU PLACHTU PREDTYM AKO SI TAM CLOVEK LAHNE,ZDA SA MI DOST NEHYGIENICKE SI LAHNUT NA KOZENY STOL KED PRED VAMI TAM UZ LEZALO 5 LUDI,SAMOZREJME DA SA TEN STOL DEZINFIKOVAT NEAKYMI PROSTRIEDKAMI,ALE JA SI MYSLIM ZE FAKT BY TAM MALA BYT NEAKA CISTA PLACHTA CI DEKA, INAK NIC V ZLOM MASAZ HODNOTIM AKO 100 PERCENTNU KVALITU

Re:MAZAZ SUPER ,ALE......

Vlado. | 26.10.2015

Janka super kočka, ktorá dodržiava hygienu a čistotu. Ja som bol u Janky viackrát a vždy po masáži, masérsky stôl vydenzifikovala a vyumývala. Takže viem že u Janky je čistota na prvom mieste.

Re:MASAZ SUPER ,ALE......

Janka | 27.10.2015

Dakujem za komentar, kazdy kto u mna bol vie, preco je to tak, ako to je. Urcite viem, preco tu plachtu nedavam. Hlavne , ze si sa dobre citil pri masazi, a ze si si to vsimol az vtedy, ked si vstal zo stola. Doporucujem ist niekde inde ked Ti to vadi, tam, kde ti daju plachtu pri olejovej masazi, nakolko ja ti ju nedam. Vela zdravia ....

Re:MAZAZ SUPER ,ALE......

Rado | 22.11.2015

Adam, mas pravdu, ze na stol sa bezne dava plachta, ale osobne ja si nechcem ani predstavit, aka by to uz bola masaz, keby tu plachtu naozaj pouzila. Sam si povedal, ze masaz bola 100 percentna, ale keby bola Janka pouzila tu plachtu, co jej vycitas, tak by ta masaz nebola taka, aka bola, to musis uznat.Ja sam som na taketo veci dost citlivy, ale u nej mi to vobec neprekaza a plachta mi vobec nechyba, skor by zavadzala. Janka, tebe dakujem, ze si kreativna, a ze sa stale zdokonalujes, lebo ja si este pamatam, ked si davala na stol uterak, ale bez neho je to naozaj lepsie, takze pre mna bez a naholo :-D.

Vynikajúca

Jozef | 08.10.2015

Janka ďakujem Ti ešte raz za dnešný nádherný zážitok. Už teraz sa teším na naše budúce stretnutie....maj sa pekne

Re:Vynikajúca

Janka | 19.10.2015

:) tešim sa..papa

Ďakujem

Alex | 16.09.2015

Ahoj Janka, ubehli už 2 týždne od mojej návštevy a rád by som sa Ti aj touto cestou ešte raz poďakoval za príjemné chvíle strávené u Teba.
Páni, bola to moja tretia návšteva u Janky a ničím ma neprekvapila. Ale to asi preto, že je to zakaždým dokonalé. Relax, pohoda, maximálne uvoľnenie a popri tom naozajstná masáž. Neváhajte. Janka, veľa spokojných klientov ako som ja. Určite sa vidíme. Pá

Re:Ďakujem

Janka | 30.09.2015

Ahoj Alex, ďakujem Ti za poďakovanie a som rada, že si sa u mna dobre citil a hlavne, že si bol spokojny. Tešim sa na ďalšie stretnutie a prajem Ti vela krasnych chvil. Pa

JANKA JE LIEK

ROMAN SC | 18.08.2015

Je to uz neaky cas co som bol u JANKY asi na zaciatku leta,aj ked nenavstevujem a moc nevyhladavam masazne salony ani privaty a podla toho co citam na potaloch-recenzie je JANKA to najlepsie co v Bratislave je,mlade baby sa na nu ani zdaleka nechytaju. ja sam som sa o tom presvedcil.Prijemne privitanie posedenie pri cajiku prijemny rozhovor.Kedze som sa 16 rokov venoval modernym tancom mam nasledky bolesti klbov citim kazdu zmenu pocasia,ak si myslite ze JANKA je iba take obycajna maserka co len hladka mylite sa...Ziadne hladkanie ale riadna masaz ona ma v rukach taku silu ze mozno ani niektori chlapi-maseri taku silu nemaju.Ma naozaj zazracne ruky o jej pusinke radsej ani nebudem pisat lebo ztoho sa da aj zblaznit-len tolko ze staci 1minuta a explodujete,potom vsetkom ako som odchadzal citil som sa uvolnene no bolesti este neskoncili,vecer som zaspal ako babo,RANO SA STAL ZAZRAK...Rano ako som vstal do prace ako rybycka nic ma nebolelo a vydrzalo to bez bolesti 13dni,na dalsiu masaz som si zatial cas nenasiel ale budem musiet.Takze jednou vetou JANKA JE LIEK...Navyse sarmantna premna pekna zena vedel by som si snou predstavit aj ine veci...UPOZORNENIE...Ak ste niekde citali v recenziach alebo na inych portaloch zle veci o JANKE su to hluposti pisu to ludia ktorí sa nudia pri pocitaci a nikdy u nej na masazi NEBOLI A MOZNO ANI NEBUDU...MAJTE SA KRASNE

Re:JANKA JE LIEK

Janka | 25.08.2015

Ahoj ROMAN SC. Som velmi rada, ze Ti moja masaz pomohla, len skoda, ze v tom nepokracujes....Nemusi to byt iba u mna, ale ak chces mat vysledky, treba pravidelnu masaz. Je pravda, ze tazko sa hlada dobry maser/ka, lebo na to nestaci mat iba certifikaty /viem o com hovorim/. Dakujem za prispevok a tiez za upozornenie, a verim, ze ten kto príde ku mne na masaz, sa moze o tom presvedcit, ze mas pravdu.

Dokonalé!

Erik | 10.08.2015

Ahoj Janka. Mám len chuť Ti znovu poďakovať za úžasnú tantrickú masáž, všetko od kamienkov, cez olej, šatku ale hlavne tvoje šikovné ruky, zanietený výraz v tvári, ktorý si to užíval rovnako ako ja, až po také jednoduché hryzkanie do ucha, vytvorilo nakoniec neopísateľnú slasť. Ani si nechcem predstaviť, čo sa deje pri francúzskej masáži. Zrejme sa pôjdem presvedčiť. Ďakujem

Záznamy: 1 - 100 zo 245
1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok