Oživte svoj sexuálny život tantrickou masážou

Tantrická masáž je vyššie umenie erotického dotyku. Tantra   masáž vychádza z tradície a posolstva Tantry, ale i z vnútra maséra, z jeho schopnosti otvoriť sa a žiť svoj život v láske, dôvere, harmónii a toto všetko cez dotyky odovzdať ďalej masírovanému a povzniesť ho k prežitku, ktorý nie je v normálnom živote bežný. Táto masáž využíva starodávne nábožensko-filozofické princípy tantrizmu, ktorý do stredu záujmu stavia erotizmus a prisudzuje sexuálnemu spojeniu širší význam. Podľa tantry je masáž jedným z najjednoduchších spôsobov, ako uvoľniť telo . 

Na rozdiel od klasickej masáže, tu ide o navodenie vzrušenia. A vzrušenie z dotykov a intenzívneho stimulovania vám prihrá tu najzmyselnejšiu masáž. Ide o veľmi intímnu techniku, takže masérka s klientom by mali byť v dôvernom vzťahu. Masírovaním celého tela bez výnimky chúlostivých partií a rôznych erotogénnych zón sa zintenzívňuje tok životnej energie v tele, ktorá má schopnosť liečiť sexuálne poruchy alebo psychické traumy. Do popredia sa dostáva cit, pocit, zážitok - tantrická masáž je založená na hlbokom zmyslovom vnímaní. Cítite len nekonečné rozmaznávanie, fyzické hranice sa strácajú a vyvrcholenie pociťuje každá časť tela. Tantra masáž má mnoho tvári a podôb, v tantra masáži se odráža to, ako práve prežívame každodenný život. Raz môže mať masáž podobu búrlivej a vzrušujúcej jazdy čierneho žrebca a inokedy zase jemné plynutie na vlne sladkých vôni rozkoše. Tantra masáž je zrkadlom nášho vnútorného sveta, našich hlasov, postojov a pocitov, pretože telo je nástroj, ktorým preskumávame život. Uvoľniť sa do Tantra masáže znamená pustiť sa všetkých predstáv, očakávaní, túžob a vedomé sa preniesť do prítomného okamžiku ukrytého v dotyku. Tantrická masáž umožňuje prežívať potešenie. V tantra masáži nemusíte robiť nič, vy sami môžete byť nič. Dovoľte si byť nič. Dovoľte si byť so všetkým všade a prejaviť sa. Dýchajte, vzdychajte, kričte, stenajte. Dovoľte si prežvívať rozkoš. Toto je naozajstné uvoľnenie. Tantra masáž je tanec dvoch energií, v ktorej prebieha oslava a uctievanie tela, duše, celej bytosti masírovaného, v ktorom sa otvára cesta do hlbín vášho vnútra i do hlbín priestoru mimo vás. Všetko, čo sa odohráva pri masáži zasahuje nielen telesnú rovinu, ale aj hlbšie bytie človeka - ako masérku taktiež i masírovaného. Moja masáž je plnohodnotná masáž, žiadne ťahanie času s pierkami či kožušinkami, ktoré pohladkajú 300 zákazníkov na prirodzení a potom vás na tvári /, ale je to kvalitná masáž, práca s energiou a intenzívneho stimulovania penisu, čo vám vytvorí tu najzmyselnejšiu masáž.

Je len na vás , koho vyzvete k tomuto tancu, a kým sa v ňom necháte viesť. Záleží na tom, čo od tohto tanca očakávate. Je veľa tanečných majstrov, ktorí lákajú na parket iba naučenou technikou, alebo svojím mládim. Tantra masáž nie je o veku, či postave masérky -  je to tanec, ktorého kvalitu môžete precítiť predovšetkým skrze srdce, dušu a dotyky masérky. Skrze jej vyžarovanie, vnútorný postoj a tiež skrze znalosti, o čom ten tanec vlastne je, a jak vás ním previesť. Akú majsterku si zvolíte, tak budete tancovať. Prajem vám, nech  sa vám podarí zvoliť skutočnú majsterku tohto úžasného tanca, majsterku, ktorá vie nielen kroky, ale tančí svojou bytosťou, celým svojim vnútrom, vie roztančiť vás, i všetkých okolo. Rada u seba uvítam vás všetkých, ktorí ste Tantra masáž ešte neskúsili, ale i tých z vás, ktorí už s ňou máte svoje skúsenosti, ale možno máte ten pocit, že pri Tantra masáži môžete dostať i ešte niečo viac než doteraz.Vyskúšajte slasť a nehu tantrickej masáže a nechajte sa hýčkať v rukách skúsenej  masérky. Tantra masáž poskytuje hlbokú relaxáciu a uvoľnenie, ale predovšetkým krásny zážitok.


Teším sa na vás a verím, že spolu prežijeme krásne chvíle .