Masáž Relaxintimit

Bolia Vás svaly na rukách, nohách či chrbte? Cítite sa unavení, vyčerpaní? Nie vždy je nutné všetko riešiť liekmi. Zákazník je zdravý, ale aj tak pociťuje bolesť. 

Ponúkam vám viacero relaxačných ale aj liečivých masáži.

Masáž relaxintimit je masáž celého tela,  zameraná  na ztuhnuté problémové partie tela hlavne šíje, chrbta, rúk, zadočku a chodidiel. 

Masáž intimných zón považujem ako prirodzenú súčasť relaxačnej masáže a zastávam názor, že k uvoľneniu a  zharmonizovaniu celého tela i mysle  masáž intimných miest jednoducho patrí, pretože tieto miesta sú  jeho súčasťou. Naše telo je ucelená časť  i s jeho tabuizovanými oblasťami. Masáž penisu ukončená rukou.

Masáž Relaxintimit som vytvorila komplexný ucelený súbor z viac druhov relaxačných a energetických masáží - / myofasciálna masáž, klasická relaxačná masáž, reflexná masáž chodidiel, masáž hlavy a tváre,  lávové kamene, /na požiadanie bankovanie /. Masáž Relaxintimít je veľmi uvoľňujúca ,  harmonizačná, energizujúca a niekedy až bolestivá masáž. 

Srdečne Vás na ňu pozývam.

 

Dĺžka: 30 min. Cena:  50 €

Dľžka: 60 min. Cena: 80 €

Dĺžka:  90 min. Cena: 130

Masáž ukončená s orálom + 20€

Masáž prostaty  za príplatok  10 €

 

V masáži Relaxintimit si môžete vybrať z viacero druhom masážnych techník na ktoré mám certifikáty.

                         Klasická masáž

patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáže a je dodnes veľmi obľúbenou pre svoj liečebný a relaxačný efekt. Je vhodná najmä k riešeniu chronických, bolestivých stavov, kde napomáha k uvoľneniu svalových spazmov a blokácií, ktoré vznikajú v dôsledku rôznych úrazov a preťažovania organizmu. Posilňuje celkový zdravotný stav a zvyšuje odolnosť organizmu. Súčasne ovplyvňuje stav centrálnej nervovej sústavy, ktorý spätne pôsobí na periférne orgány a ich funkcie.

                                  Relaxačná masáž

je mäkšia ako klasická masáž . Je veľmi príjemná, odbúrava stres, pracovné zaťaženie, únavu a depresiu, posilňuje imunitný systém, priaznivo vplýva na krvný obeh, nervový systém, trávenie, harmonizuje psychiku a telesné funkcie, nastoľuje rovnováhu a podporuje samo ozdravné procesy.

Myofasciálna masáž

je manipulácia s fasciou, teda spojivovým tkanivom, ktoré obklopuje všetko v našom tele. Stuhnutie fascií negatívne vplýva na celé telo a narúša funkciu jednotlivých orgánov, svalov, kĺbov, šliach, krvného i lymfatického systému. Jedná sa o uvoľňovanie fascií na rôznych úrovniach. Je to cielená technika, ktorá je miestna, ale s celkovým účinkom. Rieši svalové stiahnutia, ktoré majú vysoko uvoľňujúci účinok. V dobe príliš rýchleho moderného štýlu asi nenájdeme človeka, ktorý má fascie v dobrom stave. K stuhnutiu totiž prispieva psychický stres, napätie, jednostranná záťaž či zlé držanie tela. Stuhnutím fascií sa postupne "dopracujeme" k tomu, že nám stuhnú aj svaly, nasledujú bolesti, pálenie, ale aj migrény, zhorší sa dýchanie. Týka sa to hlavne ľudí, ktorí majú obmedzený pohyb, minimálnu fyzickú aktivitu, či už z pracovných alebo iných dôvodov. Myofasciálne techniky prenikaním do hĺbky nám pomôžu odstrániť bolesti hlavy, chrbta, krčnej chrbtice a odblokujú stuhnuté ramená. Zlepšujú pohyblivosť kĺbov, zvyšujú pracovnú výkonnosť, znižujú stres, harmonizujú funkciu vnútorných orgánov a zlepšuje celkový zdravotný stav.
Uvoľnením celého chrbta rôznymi manipulačnými technikami, hlavne myofasciálnymi sa podporí a urýchli regenerácia a rekonvalescencia chrbtice. Myofasciálne techniky pomáhajú udržiavať znovu získané zdravie, čiže pôsobia liečebne aj preventívne. Pomocou tejto metódy sa dokáže upraviť funkčný stav chrbtice, zlepšiť jej pohyblivosť, pružnosť okolitého svalstva a tým predchádzať bolestiam.

 

Jemná špeciálna technika je špecifická a rieši všetky neurčité bolesti

- odstraňuje bloky spôsobené úrazom, dlhodobými starosťami alebo stresom. Telo v snahe bolestivému miestu uľaviť prenáša prácu poškodeného svalu na iné svalové skupiny. V tých zostane potom uložená informácia, že určitý sval nepracuje tak ako má. Je to pamať tela, ktorá sa stále prejavuje ako bolesť. I po odstránení pôvodného bloku v svale stále zostává niekoľko zatuhnutých usadenín. Pomocou jemného dotyku bez oleja uvoľním a rozpustím tieto usadeniny. Pretože telo pracuje ako celok, musím nájsť ďalšie miesto, kde je informácia o jeho poškodení uložená. Je to miesto prenesenej bolesti. Pomocou jemnej techniky informáciu o poškodení povodného svalu zruším – vymažem. Až potom telo zbavím bolesti úplne.

 

                                                                             Masáž s lávovými kameňmi

Kombinácie tepla, dotykov nahriatych lávových kameňov a vône olejov patrí právom ku kráľovnám masáží a pre klienta sa stáva nezabudnuteľným zážitkom. Táto masáž sa vykonáva pomocou špeciálnych masážnych hmatov a teplých lávových kameňov, v súčinnosti s prírodným olejom.

Lávové kamene sú čadičovo vulkanického pôvodu. Prenos tepla a jeho energie zlepšuje prenos kyslíka, stimuluje a detoxikuje organizmus, okysličuje tkanivá a má pozitívny efekt na krvný a lymfatický systém, pretože zlepšuje jeho funkciu. Masáž lávovými kameňmi vytvára ideálne podmienky pre zvýšenie vitality orgánov a je efektívna aj pre rôzne liečebné procedúry.

Lávové kamene harmonizujú ľudské telo, odoberajú mu negatívnu energiu a eliminujú bolesť v svaloch.

Pri dlhodobejšom pôsobení lávových kameňov sa človek začína potiť, čím sa prečisťuje organizmus a zbavuje sa škodlivých látok. Po terapií je dôležité doplniť tekutiny, najlepšie čistú vodu alebo čaj (zelený, lapacho, bylinkové zmesi na prečistenie).

Doprajte si aj Vy túto masáž a napomôžete tým svojmu telu k detoxikácii, k stimulácii krvného obehu a lymfy, zbavíte svoje telo stresu a napätia a zároveň rozprúdite energetický tok svojho organizmu.

Indická masáž hlavy

sa sústreďuje na hlavu a vlasy. Hlava a krk sú dôležité energetické centra nášho tela.Pri masáži najmä krku a pliec, kde stres zasahuje hlavne súbory svalov, prináša okamžitú úľavu. Pod dotykmi sa rozpúšťa napätie vo vašom tele a zmierňuje príznaky stresu. Táto masáž pôsobí veľmi dobre aj proti migréne.

Bankovanie

je to terapia pomocou bankovania je jedinečná tým, že máloktorá metóda docieli tak intenzívneho prekrvenia masírovaného tkaniva. Už po jednom zákroku sa môže dostaviť neočakávaná úľava. Po prvej aplikácii baniek je niekedy možné, že na tele zostanú v miestach, kde boli banky priložené, červené „modriny", tie však nie sú nebezpečné a počas niekoľkých dní sa samé stratia. Pri bankovaní sa organizmus prehreje a uvoľní. Urýchli sa krvný obeh a telo bude rýchlejšie vylučovať škodliviny.