Čo je to prostata?

Táto jedinečná a hlboká masáž prebúdza energiu prvej čakry , pocity blaha a vnútorného napätia. Prostata je jedna z najdôležitejších žliaz v mužskom tele, niekedy býva nazývaná mužský G-bod. Je uložená vo vnútri panvy a jej masáž prináša hlboké a intenzívne sexuálne prežitky, ktoré sú pre väčšinu mužov zatiaľ neznáme. Prostata má tvar orechu a nachádza sa na prednej stene análneho otvoru. Stimulácia prostaty, alebo ak masáž prostaty má za dôsledok intenzívne prežitky, tak je doporučovaná aj zo zdravotných dôvodov.

Orgazmus vyvolaný masážou prostaty je veľmi intenzívny a jedná sa o trochu niečo iné, než na čo ste zvyknutí. Tento orgazmus sa ďaleko viac podobá orgazmu u žien. Jedná sa o orgazme, ktorý si užijete celým telom. Nie len vyvrcholenie, ale chvenie v celom tele. Tento orgazmus môžete prežívať znova a znova bez toho aby ste museli ejakulovať.

BEZ NUTNOSTI STIMULÁCIA PENISU - ÁNO, nezabudnime, že sa jedná o orgazmus vyvolaný dráždením prostaty. Nie je nutné stimulovať penis a prežijete neopakovateľné blaho a je len na Vás koľkokrát za sebou.

Pre niektorých mužov je masáž prostaty tajnou túžbou, o ktorej sa však hanbia požiadať svoju partnerku. Masáž prostaty nie je súčasťou bežného sexuálneho života, a preto pre niekoho masáž prostaty nemusí byť hneď na prvý krát exstatickým zážitkom, môže cítiť hanbu, rozpaky či obavy a nedokáže sa dostatočne na prvý krát uvoľniť. Niekto hneď na prvý krát pri masáži prostaty prežíva hlboký a búrlivý orgazmus. Pokiaľ vaša prvá masáž prostaty nesplnila to, čo ste od nej očakávali, nevzdávajte to, vytrvajte v experimentovaní.

Pomôcky: prsty, kolík,  vibrator, strapOn /podľa vášho výberu/


Hygiena

Odporúčam sa najmenej pol hodiny pred touto masažou vyprázdniť  alebo ešte lepšie použiť  análnu sprchu / klistír/pre vyčistenie análneho otvoru.

    

Dĺžka:  30 min.Cena:   60 €
Dĺžka:  60min. Cena: 100 €