10 úžasných momentov, ktoré muži na ženách milujú, aj keď nahlas o nich nehovoria!

16.02.2014 21:25

Muži sa častokrát nesprávajú k svojim nežným polovičkám ako ukážkoví džentlmeni. Hoci dokonalý vzťah neexistuje, sú veci, vďaka ktorým muži obdivujú svoje partnerky a milujú ich za ne - aj keď o tom nahlas nehovoria!

Prirodzená krása a vyžarovanie hneď po prebudení

Vyumelkované ženy síce na ulici pútajú pozornosť, no zblízka si to nejeden muž s nimi rozmyslí. O to viac si vážia moment, kedy sa prebudia vedľa svojej ženy a napriek tomu vnímajú jej krásu v akejkoľvek situácii.

Psychická vyspelosť v hraničných situáciách

Ženy dozrievajú fyzicky, aj psychicky oveľa rýchlejšie ako muži. Okrem toho sú známe tým, že všeobecne dokážu znášať bolesť a tie najhoršie prekážky života veľmi obdivuhodne. Súčasná doba, v ktorej hrá žena niekoľko dôležitých úloh je toho dôkazom.

Požehnaný stav ako symbol rodiny

Nič nezmení muža tak, ako keď mu žena porodí dieťa. Obzvlášť, ak je muž osobne pri pôrode, tento moment zmení jeho život azda navždy. Tehotenstvo je symbolom toho, že už dvaja nie sú dvaja, ale čoskoro rodina.

Status správnej gazdinej

Správny muž by nemal chcieť, aby sa žena zodrela len domácimi prácami a zabudla na akúkoľvek svoju príťažlivosť. Ocení však, keď je o neho a rodinu postarané a keď sa doma cíti pohodlne a čisto.

Inteligencia a rafinovaný spôsob, ako muža dostať

Inteligentná žena je častokrát odrazom psychicky vyrovnanej ženy. Ak žena svojím rafinovaným spôsobom premýšľania a konania niekedy prekukne muža, prekvapí ho a získa si jeho obidv. Tento moment uznania dokáže byť veľmi milý pre obidve strany.

Sebestačnosť a nezávislosť v podobe svojich aktivít

Niektoré ženy očakávajú od mužov, aby im neustále vytvárali program a aktivity. Spoločné chvíle s milovanou osobou sú iste na nezaplatenie, no žena (rovnako ako muž) by mala mať svoje záujmy a aktivity, ktorým sa venuje aj bez muža. To, že robí niečo, čo ju baví je dnes naozaj veľké plus a toto krátkodobé odlúčenie len prospieva vzťahu.

Prirodzený úsmev a zmysel pre humor v nečakaných situáciách

Afektované ženy s naučenými vtipmi už dávno nie sú zaujímavé. Sú ľahko prekuknuteľné a mužov akosi prestali baviť. Prirodzená schopnosť rozosmiať muža aj v nečakaných situáciách mu dokáže zlepšiť celý deň i pohľad na život. Toto sú tie momenty, ktoré si muži naozaj najviac vážia.

Prevtelenie sa do úlohy milenky

Nie je sex ako sex. Nedostatok lásky, času alebo nechuť, spôsobená stereotypom sú kazitelia zdravého vzťahu a netvárme sa, že po 30-tke či 40-tke už sex nie je dôležitý. Sebavedomie a oddanie sa tejto aktivite vám pomôže vyplaviť nespočetné množstvo endorfínov šťastia a vďaka týmto chvíľam sa ľahšie prekonávajú niektoré náročné etapy života.

Temperament v podobe hádky

Žiadny vzťah sa nezaobíde bez hádky. Samozrejme, že v čase hádky sú protiargumenty ženy neprípustné. V konečnom dôsledku je však takmer každý normálny muž rád, že žena sa nebojí prejaviť svoj názor a stojí si za ním.

Poznanie svojej ceny 

Znie to ako paradox, ale muži sú veľmi radi so ženou, ktorá pozná svoju cenu a má hrdosť. Tie, ktoré sa nenechajú obalamutiť a podplatiť inými na úkor svojej hrdosti či ženskosti sú dnes naozaj vzácne kúsky. Poznať hodnotu svojej ženy by však mal aj jej partner, pretože ako sa často hovorí - „Žena je ako obraz. Hlupák nepozná jeho cenu, až kým nezistí, ako veľa je zaň ochotný dať