Dakujem za komentar, kazdy kto u mna bol vie, preco je to tak, ako to je. Urcite viem, preco tu plachtu nedavam. Hlavne , ze si sa dobre citil pri masazi, a ze si si to vsimol az vtedy, ked si vstal zo stola. Doporucujem ist niekde inde ked Ti to vadi, tam, kde ti daju plachtu pri olejovej masazi, nakolko ja ti ju nedam. Vela zdravia ....
Nachádzate sa v sekcii referencie od klientov. Ak ste už boli u mňa na masáži, tak tu prosím zanechajte krátky odkaz. Okrem recenzii všetko mažem. Ďakujem, že ste si našli čas a podelili ste sa s vašími skúsenosťami.
Re:MAZAZ SUPER ,ALE......
Rado | 22.11.2015
Adam, mas pravdu, ze na stol sa bezne dava plachta, ale osobne ja si nechcem ani predstavit, aka by to uz bola masaz, keby tu plachtu naozaj pouzila. Sam si povedal, ze masaz bola 100 percentna, ale keby bola Janka pouzila tu plachtu, co jej vycitas, tak by ta masaz nebola taka, aka bola, to musis uznat.Ja sam som na taketo veci dost citlivy, ale u nej mi to vobec neprekaza a plachta mi vobec nechyba, skor by zavadzala. Janka, tebe dakujem, ze si kreativna, a ze sa stale zdokonalujes, lebo ja si este pamatam, ked si davala na stol uterak, ale bez neho je to naozaj lepsie, takze pre mna bez a naholo :-D.
Vynikajúca
Jozef | 08.10.2015
Janka ďakujem Ti ešte raz za dnešný nádherný zážitok. Už teraz sa teším na naše budúce stretnutie....maj sa pekne
Ďakujem
Alex | 16.09.2015
Ahoj Janka, ubehli už 2 týždne od mojej návštevy a rád by som sa Ti aj touto cestou ešte raz poďakoval za príjemné chvíle strávené u Teba.
Páni, bola to moja tretia návšteva u Janky a ničím ma neprekvapila. Ale to asi preto, že je to zakaždým dokonalé. Relax, pohoda, maximálne uvoľnenie a popri tom naozajstná masáž. Neváhajte. Janka, veľa spokojných klientov ako som ja. Určite sa vidíme. Pá