Som skúsená, príjemná, zrelá , vysoká, zmyselná a sympatická profesionálna masérka s 12 ročnou praxou, ktorá miluje vášeň, nehu a hranie sa s mužským telom.

 

Nájdite si chvíľku času, doprajte si oddych, relax, starostlivosť o svoje telo a objavíte novú dimenziu relaxácie, pri ktorej prežijete oveľa viac relaxu a potešenia z masáže.

Rada Vás privítam u seba na súkromí v čistom, luxusnom byte s klimatizáciou, kde nájdete kľud, uvoľnenie, relaxáciu, očistu tela a ducha. Už pri vstupe do miestnosti Vás uvíta príjemná atmosféra, relaxačná hudba a jemná vôňa prírodných esencií, ktorá spolu s masážou navodí pocit uvoľnenia a pohody. Ponúkam  odbornosť, porozumenie, srdečný a ľudský prístup aj pozitívnu energiu, ktorou dýcha celý priestor. To, čo ponúkam, robím s chuťou a s radosťou, preto sa pri mojich masážiach budete cítiť príjemne a uvoľnene. Všetky predsudky a nahromadený stres pôjdu bokom, a Vy sa po masáži budete cítiť ako znovuzrodení.

Masáže sú dnes jednou z najvyhľadávanejších foriem príjemného oddychu s blahodarnými účinkami nielen na  telo, ale aj myseľ. Sú väčšinou vnímané ako príjemná forma uvoľnenia, majú však aj vynikajúce rehabilitačné a terapeutické účinky. Masáž by si určite mali dopriať ľudia s bolesťami chrbta, ľudia so zníženou pohyblivosťou, alebo trpiaci stresom a nedostatkom energie. Klienti najviac vyžadujú premasírovať chrbát, šiju a sedacie svaly. Po stránke rehabilitačnej je však masáž celého tela oveľa príjemnejšia a užitočnejšia – rozhodne sa do nej vyplatí investovať. Masáž urýchľuje proces regenerácie svalov, zvyšuje svalovú výkonnosť, zlepšuje obehový a lymfatický systém, zlepšuje trávenie, uvoľňuje hormóny šťastia - endorfíny. 

Aké masážne  techniky používam pri masáži sa jednoznačne nedá povedať, nakoľko využívam  kombináciu viacerých masážnych techník  ušitú na mieru podľa potreby a zdravotného stavu klienta. Súčasťou každej  masáže je relaxačná časť masáže a masáž intimít až do vyvrcholenia. Masáž je vhodná pre mužov od 18 rokov.

Mojím  najväčším prianím je, aby klient odo mňa odchádzal spokojný a odpočinutý. Vracajúci sa zákazníci sú spokojní zákazníci a taktiež sú tým najdôležitejším ukazovateľom úspechu.

Certifikáty mám na :

tantrická masáž, TAO masáž, klasická a športová masáž,  masáž s lávovými kameňmi, indická masáž hlavy a tváre, reflexná masáž  chodidiel, ajurvedská masáž, havajská masáž Lomi-Lomi,  thajská olejová masáž,  čínska energetická masáž, Reiki I. a II. stupeň, myofascialna masáž,  meridianová masáž,  bankovanie, dornova metóda a breussova masáž,  medová masáž, technika uvoľnenia negatívnych emócii a emočnej slobody, technika  kvantoveho dotyku METRIXU, balančné techniky